SQ Telecom LLC
CRM from SQ Telecom

Вже в кінці року буде доступна
CRM для користувачів

SQtelCRM тм

SQtelCRM Ukrainian CRM for business

Хмарна SaaS платформа
OnLine CRM для віддаленої роботи

© SQ Telecom Team

ЦРМ от SQ Телеком

SQtelCRM® — ХМАРНА CRM ДЛЯ БИЗНЕСУ

SaaS-платформа CRM з додатковими функціями віртуальної АТС

 • Автоматизує бізнес процеси та збільшує продуктивність персоналу.
 • Пропонує віртуальну АТС та перехід на єдиний багатоканальний номер.
 • Об'єднує підрозділи компанії, віддалених співробітників, аутсорсингові команди при проектній роботі.
 • CRM спрощує внутрішню та зовнішню комунікації шляхом збору пошти, дзвінків, повідомлень в одній програмі.
 • Не потребує власної апаратної інфраструктури та функціонально повністю замінює стаціонарну АТС.
 • Легкість та зручність у використанні. Вбудовується у внутрішні бізнес-процеси так просто, ніби ви користувалися нею завжди.
 • Має програмний API інтерфейс для інтеграції CRM з іншими сервісами та додатками.
 • Зберігає дані користувача в безпеці на потужностях промислового дата-центру, надійно захищеного від DDoS-атак, вірусів, зломів.
Українська, національна CRM для бiзнесу

Хмарна SaaS платформа OnLine SQtelCRM™ – це:

Телефонія. Будь завжди на зв'язку! Маршрутизація, IVR, черги, облік робочого часу, можливість здійснювати дзвінки та відправляти SMS/Viber повідомлення безпосередньо з картки клієнта, запис розмов, безкоштовний зв'язок всередині компанії та між філіями.

Співробітники. Ваші співробітники оцінять простоту використання CRM та її можливості. Зрозумілий і легкий у роботі інтерфейс, всі бізнес-процеси максимально автоматизовані.

Кліенти. Контакти, угоди, зустрічі, платежі, Email, смс - вся історія співпраці з клієнтами систематизована.

Задачі. Виконуйте обіцянки та обов'язки по відношенню до клієнта або робочому процесу! Можливість утримувати клієнта і пам'ятати про нього завжди. Ви можете створити завдання, делегувати його компетентному виконавцю, відстежувати на якому етапі перебуває процес.

Фінанси. Ви можете виставляти рахунки, формувати акти виконаних робіт, вести облік надходження грошових коштів, проводити фінансову аналітику та планування.

Почтовий сервіс. Все листування зберігається в історії клієнта, можливість автоматичної відправки листа в заданий час, чим скорочуєте ресурси на операційні процеси.

Аналітика. Ви отримуєте розгорнуті можливості обліку та контролю робочого часу, фінансових надходжень від продажу послуг, завантаженості співробітників, аналіз, звіти, графіки для планування і управління бізнесом.

Чат. Внутрішня швидка комунікація між співробітниками, групами, відділами. Обговорення та взаємодія в режимі онлайн, не відриваючись від поточної роботи.

Хмарна національна українська CRM

Вигоди від впровадження хмарної CRM

 • Автоматизуєте і структуруєте роботу бізнесу - звіти, графіки, ведення статистики продажів і проведених угод.
 • Отримуєте гнучкий інструмент для планування, контролю робочого часу, прогнозування та аналізу дзвінків, відстеження ефективності та завантаженості кожного співробітника.
 • Єдиний інформаційний простір. Збираєте в одному вікні всі канали зв'язку, такі як телефонія, пошта, месенджери. Це спрощує та прискорює комунікацію між бізнесом і клієнтами, а також дає можливість регулярно аналізувати всі взаємодії для оптимізації підходів.
 • Вся історія співпраці з клієнтами знаходиться в одному місці.
 • Підвищення рівня клієнтського сервісу та лояльності.
 • Отримуєте доступ до продукту незалежно від своєї локації.
 • Відкриваєте для бізнесу можливість роботи в віддаленому форматі, а також інших варіантів масштабування збільшуючи прибуток і скорочуючи витрати.
 • Позбавляє від необхідності купувати та обслуговувати серверне обладнання.

SQtelCRM™ — безпечно, доступно, ефективно

Налагодження та впровадження CRM не зупиняють роботу компанії. Процес інтеграції хмарного SaaS продукту SQtelCRM™ проходить максимально непомітно для співробітників.

При переїзді в новий офіс не потрібно перевозити обладнання. З SQtelCRM™ зручно вести справи звідусіль, де є інтернет. Інтерфейс користувача з можливістю повноцінної роботи доступний з будь-якого пристрою.

Підтримка CRM SaaS-платформи 24/7. Гарантуємо безпеку, захист всіх даних і безперебійну роботу SQtelCRM™.